odzyskaj swój podatek!

Pracowałeś za granicą?

Slider

Zwrot Podatku

Firma Beyond Resources Sp. z.o.o współpracuje z Firmą KDF-Podatki, która jest jedną z największych firm w Polsce, zajmujących się świadczeniem usługi zwrotu nadpłaconego podatku, powstałego w czasie legalnej pracy poza granicami kraju.

Pracowałeś za granicą odzyskaj swój podatek!
Sprawdź jakie dokumenty są potrzebne do zwrotu podatku klikając w nazwę kraju. Wystarczy, że prześlesz nam wymagane dokumenty - resztą zajmiemy się za Ciebie.
Naszym klientom mamy do zaoferowania pomoc przy zwrocie podatku z następujących krajów:

Zwrot podatku jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Napisz lub zadzwoń!
Pracownicy naszego biura pomogą przejść przez wszystkie procedury związane z uzyskaniem zwrotu podatku czy świadczeń.
Fachowa pomoc, szybka obsługa, jasne zasady to cechy, które nas wyróżniają!

Masz pytania odnośnie zwrotu podatku?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.












Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Beyond Resources Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, oraz z filią w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54, 20-001 Lublin, NIP: 739-386-92-98. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

© Copyright Beyond Resources Sp. z o.o. 2016

Polityka Prywatności

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Projektowanie stron internetowych Olsztyn