Zgłoszenie do pracy:

krok-1Przygotuj:

CV ze zdjęciem w języku polskim
(opcjonalnie w języku angielskim)

Skan ważnego dowodu osobistego lub paszportu
(w kolorze, z obydwu stron)

Numer konta bankowego
(walutowego lub holenderskiego)

Skan prawa jazdy – jeżeli posiadasz
(w kolorze, z obydwu stron)

Skan nadania numeru BSN/SOFI – jeżeli posiadasz

krok-2Wypełnij KWESTIONARIUSZ OSOBOWY online

Pamiętaj aby dołączyć wcześniej przygotowane dokumenty.


Opcjonalnie możesz pobrać:
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
(Word format .doc)

Następnie prosimy wypełnić czytelnie i przesłać na nasz adres mail:
roksana@beyond.mail.pl

krok-3Wyślij

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, Dziękujemy

 

Zgłoszenie do pracy

Agencja pośrednictwa pracy za granicą Beyond Resources Sp. z o. o., którą tworzymy, współpracuje z holenderską firmą AUB van Bergen B.V. Dysponujemy bogatym, 10-letnim doświadczeniem w pośrednictwie pracy. Możemy poszczycić się również doskonałą opinią wśród naszych klientów, a z naszych profesjonalnych usług skorzystało już wiele osób poszukujących legalnej pracy w Holandii.

Rekrutujemy pracowników do pracy w sektorze ogrodniczym, w nowoczesnych szklarniach z kwiatami ciętymi lub doniczkowymi. Taka praca jest związana z co najmniej trzymiesięcznym wyjazdem do Holandii, a także jest odpowiednia dla wszystkich osób pełnoletnich. Ponadto nie wiąże się z koniecznością dysponowania specjalnymi umiejętnościami czy kwalifikacjami zawodowymi. Pracodawca nie wymaga też od kandydatów znajomości języka niderlandzkiego.

Z takiej oferty mogą skorzystać osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia od zaraz, pary poszukujące pracy u tego samego holenderskiego pracodawcy, czy studenci, którzy pragną podjąć pracę tymczasową za granicą.

Nasza agencja zapewnia kompleksową opiekę podczas wyjazdów do pracy w Holandii. Obejmuje ona między innymi ubezpieczenie, zakwaterowanie i dojazdy do miejsca zatrudnienia, a także, umowę o pracę na warunkach holenderskich, tłumaczoną na język polski.

Proces rekrutacji do pracy za granicą

Agencja pośrednictwa pracy za granicą Beyond Resources Sp. z o. o zapewnia niezawodność i profesjonalizm. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego kandydata. Wiemy, jak ważny i cenny jest Państwa czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nawiązanie kontaktu z naszą firmą oraz cały proces rekrutacji był jak najmniej skomplikowany oraz nie sprawiał zbędnych trudności.

Jeśli chcą Państwo zarejestrować się w naszej bazie kandydatów do pracy za granicą, należy przygotować:

  • CV w języku polskim (może być ono również przygotowane w języku angielskim, choć nie jest to konieczne)
  • skan dowodu osobistego (ważnego), bądź paszportu (skan obustronny, w kolorze)

Ponadto:

  • posiadacze prawa jazdy przygotowują również skan tego dokumentu
  • osoby, które pracowały uprzednio w Holandii, przygotowują także skan numeru BSN/SOFI

Następnym krokiem jest wypełnienie nieskomplikowanego kwestionariusza osobowego, jaki jest zamieszczony na stronie internetowej agencji.

Taki kwestionariusz oraz skompletowane dokumenty wystarczy wysłać na nasz adres mailowy lub złożyć osobiście w siedzibie Agencji Beyond Resources Sp. z o. o.

Warto też nawiązywać kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszą agencją.

Skorzystanie z propozycji profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy za granicą daje Państwu pewność nie tylko legalnego zatrudnienia, ale również terminowych wypłat oraz godziwych warunków pracy u rzetelnego holenderskiego pracodawcy. Jest to także szansa na znalezienie pracy odpowiadającej Państwa potrzebom.

Jeżeli decyzja związana z wyjazdem do pracy od zaraz została już przez Państwa podjęta, następnym krokiem powinien być już tylko kontakt z Beyond Resources Sp. z o. o.!

Masz pytania?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Beyond Resources Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, oraz z filią w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54, 20-001 Lublin, NIP: 739-386-92-98. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Współadministrowanie Danymi

Polityka Prywatności

Projektowanie stron internetowych Olsztyn