Praca w Holandii, legalnie i za godziwą pensję, tylko z agencją pośrednictwa pracy

Home / Poradnik
Praca w Holandii, legalnie i za godziwą pensję, tylko z agencją pośrednictwa pracy

25

Listopad 2018

Holandia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tych z nas, którzy chcą znaleźć pracę za granicą. Na taką popularność Królestwo Niderlandów zasłużyło sobie przyjaznym, łagodnym klimatem, interesującą kulturą, a także posiadaniem wyjątkowej, multikulturowej społeczności. Wyjazd do Holandii jest tym bardziej atrakcyjny, że podjęta tam praca może być legalna, na godziwych warunkach, oparta na wcześniej podpisanym kontrakcie.

Praca w Holandii od zaraz, z agencją pośrednictwa pracy jest to możliwe

Do czynników, jakie sprzyjają osobom wyjeżdżającym do pracy do Holandii, należy zaliczyć:

  • możliwość znalezienia pracy nawet bez posiadania specjalnych kwalifikacji
  • pracę także dla osób nieznających języka
  • pracę dla studentów i młodych ludzi, jak też dla par
  • możliwość uzyskania prawa do świadczeń emerytalnych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • atrakcyjne stawki godzinowe

Jak znaleźć dobrą pracę za granicą?

Warto pamiętać o tym, iż nie wystarczy skorzystać z jakiejkolwiek otrzymanej oferty pracy w Holandii, która będzie się nam wydawała interesująca. Takie działanie może pociągnąć za sobą nieprzyjemne konsekwencje, także finansowe.

Wszystkim osobom poszukującym pracy za granicą u holenderskiego pracodawcy, specjaliści znający tamtejszy rynek sugerują skorzystanie z pomocy agencji pośrednictwa pracy.

Agencje pośrednictwa – profesjonalni organizatorzy wyjazdów

Agencje pośrednictwa pracy za granicą doskonale orientują się w realiach holenderskiego rynku pracy, a czołowe z nich działają już wiele lat, mają ugruntowaną pozycję i współpracują ze sprawdzonymi firmami z Holandii. Dzięki temu oferty pracy, jakie proponują wszystkim poszukującym zatrudnienia, są rzeczywiście atrakcyjne i przede wszystkim legalne.

Dzięki swojemu podmiotowemu podejściu do kandydatów agencje pośrednictwa zyskują coraz więcej zwolenników. Osoby, które są zadowolone z usług agencji pośrednictwa polecają innym tego rodzaju pomoc, jako formę efektywnego poszukiwania zatrudnienia.

Korzyści i ułatwienia dla wyjeżdżających do pracy za granicą

Agencje pośrednictwa pracy za granicą nie zatrudniają pracowników, a jedynie pośredniczą w znalezieniu legalnego i atrakcyjnego zatrudnienia. Dopasowują ofertę do wymagań, a także możliwości kandydata oraz niejednokrotnie organizują również przejazd do miejsca zatrudnienia.

Oferty, jakie może zaproponować agencja zatrudnienia za granicąsprawdzone, a przede wszystkim zawierane na podstawie legalnej, zgodnej z holenderskim prawem, umowy. Agencja pośrednictwa podpisuje też z każdym kandydatem skierowanie do pracy w języku polskim, w którym określa między innymi:

  • wysokość minimalnego, gwarantowanego wynagrodzenia
  • nazwę firmy pracodawcy
  • rodzaj pracy oraz miejsce jej wykonywania
  • prawa i obowiązki stron

Praca w Holandii dla osób poszukujących zatrudnienia od zaraz, zazwyczaj na kilka miesięcy, jest często związana również z możliwością skorzystania z zakwaterowania.

Warto wybrać takie rozwiązanie, gdyż nie tylko zapewnia ono wygodne, sprawdzone lokum, ale zarazem pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy – mieszkania czy niewielkie domy, w jakich zorganizowane jest zakwaterowanie mieszczą się w pobliżu siedziby pracodawcy, można więc zapomnieć o kosztach dojazdu. Natomiast opłata za mieszkanie jest niewygórowana i z łatwością można uregulować ją z otrzymywanego wynagrodzenia.

Rejestracja w agencji pośrednictwa pracy, czyli pierwsze kroki do zdobycia zatrudnienia za granicą

Rejestracja w agencji jest darmowa a pośrednik nie pobiera żadnych opłat za swoją usługę. Profesjonalne agencje pośrednictwa pracy dysponują własnymi siedzibami, w których możemy zasięgnąć wszelkich informacji. Posiadają również strony internetowe, gdzie wszystkie osoby, które poszukują zatrudnienia w Holandii, mogą dowiedzieć się, jakie dokumenty trzeba zgromadzić. Następnie wystarczy wypełnić kwestionariusz, który wraz z koniecznymi dokumentami przesyła się do agencji za pomocą maila lub przynosi się do biura.

Możemy również liczyć na wyjaśnienie wszelkich nurtujących nas pytań, na które odpowiedzą rekruterzy zatrudnieni w agencji.

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Współadministrowanie Danymi

Polityka Prywatności

Projektowanie stron internetowych Olsztyn