Galeria – Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Agencja Beyond Resources Sp. z o. o oferuje pośrednictwo w znalezieniu pracy w Holandii, co wiąże się również z zapewnieniem odpowiedniego zakwaterowania. Wszystkim osobom, jakie wyjeżdżają do pracy do Holandii, gwarantowane jest zatrudnienie oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, co podnosi komfort ich pobytu za granicą.

Jedną z naszych zasad jest troska o to, aby osoby, które wyjeżdżają do pracy za granicę czuły się jak najlepiej w czasie pobytu w Holandii, zatem zapewniamy pracownikom wygodne lokum, zlokalizowane w pobliżu miejsca ich nowej pracy.

Zakwaterowanie jest organizowane w murowanych domach bądź w mieszkaniach, wyposażonych w podstawowe umeblowanie, z dostępem do łazienki.

Kandydaci będą dzielić mieszkanie wyłącznie ze swoimi współpracownikami, zaś we wszystkich domach, w których są zakwaterowani pracownicy, jest polska telewizja oraz dostęp do Internetu. Dzięki temu każdy pracownik bez problemu może kontaktować się ze swoimi bliskimi czy przyjaciółmi z Polski.

Koszty zakwaterowania są atrakcyjne, ponieważ wynoszą zaledwie 95 Euro tygodniowo i zatrudniony opłaca je na podstawie otrzymanej faktury. Jedyny warunek stanowi przestrzeganie regulaminu obowiązującego w danym lokalu, jak też troska o meble oraz sprzęty.

Korzyści wynikające z pracy z zakwaterowaniem

Praca za granicą z zapewnieniem zakwaterowania wiążę się z określonymi korzyściami, do jakich zaliczają się przede wszystkim:

  • niskie koszty lokalu, jakie bez problemu można na bieżąco pokryć z otrzymywanego wynagrodzenia
  • brak jakichkolwiek ukrytych kosztów, a także darmowy dostęp do telewizji i Internetu
  • oszczędność czasu wszystkie kwatery zlokalizowane w pobliżu miejsca pracy
  • prosty i zrozumiały regulamin obowiązujący w miejscu zakwaterowania pracownika
  • darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Praca z zakwaterowaniem za granicą stanowi gwarancję, iż warunki lokalowe będą tożsame z wcześniejszymi zapewnieniami ze strony agencji. Pracownicy dzielą domy i mieszkania z innymi zatrudnionymi Polakami, odpoczywają w znanym im, przyjaznym, wygodnym otoczeniu, zatem z łatwością nabierają sił po dniu pracy, a przy okazji mają szansę do nawiązania nowych znajomości.

Masz pytania odnośnie pracy?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Beyond Resources Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, oraz z filią w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54, 20-001 Lublin, NIP: 739-386-92-98. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Współadministrowanie Danymi

Polityka Prywatności

Projektowanie stron internetowych Olsztyn