Galeria – Praca w szklarniach

Praca w szklarniach

Beyond Resources Sp. z o.o. to Agencja pośrednictwa pracy, współpracująca z holenderską firmą AUB van Bergen B.V. Nasza Agencja od ponad 10 lat proponuje usługi, które wiążą się z rekrutacją pracowników do pracy za granicą w sektorze ogrodniczym, w szklarniach, przy pielęgnacji różnego rodzaju kwiatów ciętych i doniczkowych.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Holandii od zaraz, oferta Agencji pośrednictwa pracy za granicą jest doskonałą propozycją dla Ciebie.

Oferujemy legalne zatrudnienie u rzetelnego holenderskiego pracodawcy. Z tego rodzaju pracy może skorzystać każda pełnoletnia osoba.

Obowiązki, jakie spoczywać będą na pracownikach szklarni, obejmują proces produkcji kwiatów doniczkowych, a zatem sadzenie, przesadzanie, rozsadzanie, formowanie roślin, usuwanie niepotrzebnych liści lub patyczkowanie, jak też naklejanie etykiet, foliowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Wywiązywanie się z tego rodzaju obowiązków nie wymaga znajomości języka holenderskiego, ani też posiadania specjalnych kwalifikacji zawodowych. Wystarczą chęci do pracy, a także gotowość do wyjazdu do Holandii na co najmniej trzy miesiące.

Współpraca z Beyond Resources Sp. z o.o.

Nasza oferta dotyczy wyłącznie legalnego zatrudnienia za granicą, co zarazem daje Państwu gwarancję, iż wszystkie warunki, jakie dotyczą wypłaty oraz zakwaterowania będą spełnione, natomiast wynagrodzenie zostanie wypłacone w wysokości, jaka jest ujęta w warunkach umowy.

Agencja Beyond Resources Sp. z o.o. jest firmą rzetelną i dysponującą odpowiednim doświadczeniem, co każdemu kandydatowi daje pewność:

  • stabilnego zatrudnienia u sprawdzonego Pracodawcy
  • atrakcyjnego wynagrodzenia, które co tydzień jest przelewane na konto pracownika
  • profesjonalnej obsługi przed wyjazdem, na co składa się komplet informacji oraz pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego

Naszej Agencji pośrednictwa pracy za granicą zależy na stuprocentowym zadowoleniu zarówno  pracodawcy, jak i pracownika. Kompleksowo zajmujemy się załatwianiem wszelkich niezbędnych formalności, profesjonalnie prowadzimy proces rekrutacji, przekazujemy także odpowiednie dokumenty holenderskiemu pracodawcy. Szukamy osób kreatywnych oraz zdecydowanych na podjęcie pracy w szklarniach z całej Polski.

Jeżeli oferta pracy w sektorze ogrodniczym w Holandii odpowiada Twoim oczekiwaniom, nie czekaj i zarejestruj się jako Kandydat. Możesz to zrobić osobiście, jak również za pośrednictwem naszej strony internetowej, na jakiej zamieściliśmy krótki Kwestionariusz osobowy, a także przedstawiliśmy wykaz wszelkich niezbędnych do skompletowania dokumentów.

Masz pytania odnośnie pracy?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Beyond Resources Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, oraz z filią w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54, 20-001 Lublin, NIP: 739-386-92-98. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Współadministrowanie Danymi

Polityka Prywatności

Projektowanie stron internetowych Olsztyn