odzyskaj swój podatek!

Pracowałeś za granicą?

previous arrow
next arrow
Slider

Wielka Brytania / zwrot podatku

Do rozliczenia niezbędne jest dostarczenie dokumentów P45 lub P60 form. W przypadku braku wyżej wymienionych dokumentów do przeprowadzenia procedury zwrotu należy przedstawić ostatni payslip zawierający informację o łącznym dochodzie i zapłaconym podatku.

Ulgi podatkowe:

  • osobista kwota wolna od podatku – Niemalże każdemu, kto zamieszkuje na Wyspach Brytyjskich przysługuje takowa ulga. Jest obliczana zależnie od dochodów.
    Nazywana jest jako Income Tax Personal Allowance.
  • ulga podatkowa dla osób niewidomych Blind Person’s Allowance– jest dodawana do ulgi powyżej, co się przekłada na większe dochód każdego roku, bez płacenia podatku.

Masz pytania odnośnie zwrotu podatku?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Świadom jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

© Copyright Beyond Resources Sp. z o.o. 2016

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Projektowanie stron internetowych Olsztyn