odzyskaj swój podatek!

Pracowałeś za granicą?

previous arrow
next arrow
Slider

Belgia / zwrot podatku

Dokumenty niezbędne do rozliczenia:

  • Loonfiche (belgijska karta podatkowa) od każdego pracodawcy raz dodatkowo (jeżeli klient posiada) dokument uprawniający do otrzymania pieniędzy wakacyjnych.
  • Belgijski Nationaal Nummer (N.N) – odpowiednik polskiego NIP.
  • Zaświadczenie z polskiego urzędu skarbowego o dochodach lub ich braku z podziałem na: dochody uzyskane w Polsce i dochody z zagranicy lub zaświadczenie/kraj UE/EOG (jeśli w tym druku będzie podział dochodów na poszczególne kraje).
  • Zaświadczenie od Twojego współmałżonka z polskiego urzędu skarbowego o dochodach lub ich braku z podziałem na: dochody uzyskane w Polsce i dochody z zagranicy lub zaświadczenie/kraj UE/EOG (jeśli w tym druku będzie podział dochodów na poszczególne kraje).
  • Kopia paszportu lub dowodu osobistego (kopia dowodu z dwóch stron).
  • Numer konta bankowego w Belgii lub w Polsce.
  • Jeśli urząd nie ma żadnych pytań, to okres oczekiwania na zwrot podatku wynosi około 6 miesięcy. Jednak w przypadku dodatkowych pytań z Urzędu Podatkowego zwrot podatku może się wydłużyć.

Masz pytania odnośnie zwrotu podatku?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Świadom jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

© Copyright Beyond Resources Sp. z o.o. 2016

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Zbigniewa Herberta 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Projektowanie stron internetowych Olsztyn