odzyskaj swój podatek!

Pracowałeś za granicą?

Arrow
Arrow
Slider

Zwrot Podatku

Firma Beyond Resources Sp. z.o.o współpracuje z Firmą KDF-Podatki, która jest jedną z największych firm w Polsce, zajmujących się świadczeniem usługi zwrotu nadpłaconego podatku, powstałego w czasie legalnej pracy poza granicami kraju.

Pracowałeś za granicą odzyskaj swój podatek!
Sprawdź jakie dokumenty są potrzebne do zwrotu podatku klikając w nazwę kraju. Wystarczy, że prześlesz nam wymagane dokumenty - resztą zajmiemy się za Ciebie.
Naszym klientom mamy do zaoferowania pomoc przy zwrocie podatku z następujących krajów:

Zwrot podatku jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Napisz lub zadzwoń!
Pracownicy naszego biura pomogą przejść przez wszystkie procedury związane z uzyskaniem zwrotu podatku czy świadczeń.
Fachowa pomoc, szybka obsługa, jasne zasady to cechy, które nas wyróżniają!

Masz pytania odnośnie zwrotu podatku?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Świadom jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

© Copyright Beyond Resources Sp. z o.o. 2016

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Malewskiego 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Projektowanie stron internetowych Olsztyn