Praca w Holandii

Application Developer

Zwrot podatku za pracę za granicą

Arrow
Arrow
Slider

Kim jesteśmy i co robimy.

Beyond Resources Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją pracy, współpracującą z holenderską firmą Jobcenter Haaglanden, która na zagranicznym rynku funkcjonuje od 1996 roku. Naszym pracownikom proponujemy zatrudnienie w sektorze ogrodniczym, cebulek kwiatowych, sektorze owocowo-warzywnym. Praca może polegać na sortowaniu, pakowaniu oraz przepakowywaniu owoców, warzyw, cebulek kwiatowych oraz towarów pakowanych na sztuki, pracy przy roślinach doniczkowych.

Firma Job Center zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie w bungalowach 6 – osobowych wyposażonych w  kuchnię  i łazienkę oraz darmowy dostęp do Internetu. Do dyspozycji pracowników jest sklep zaopatrzony w produkty pochodzące z Polski.

Osoby zainteresowane współpracą z Beyond Resources Sp. z o.o. zapraszamy do naszych oddziałów w Olsztynie oraz Lublinie, gdzie pracownicy udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat pracy w Holandii.

 

Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia strony firmy
For All Seasons Packing sp. z o.o. z którą współpracujemy.
www.faspacking.pl

Masz pytania?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Świadom jestem faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

© Copyright Beyond Resources Sp. z o.o. 2016

Beyond Resources Sp. z o.o.
10-686 Olsztyn, ul. Malewskiego 14/23
NIP: 739-386-92-98 REGON: 281618765

Projektowanie stron internetowych Olsztyn